Umiejetnosci, dzieki ktorym zaoszczedzisz pieniadze

Umiejetnosci, dzieki ktorym zaoszczedzisz pieniadze

Mają straciliśmy wiarę urodziło się z

U Marka 10:15: „Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, nie wejdzie do niego.” Dziecko pyta, czy Bóg istnieje iw jaki sposób udowodnić, że istnieje ?

Moja odpowiedź brzmi: Patrzę na jego cud; jesteś cud jego wielkiej pracy z niewinności swojej urody, szczerej troski o innych. Jak patrzę na twój uśmiech, innym razem widzę twoje łzy, gdy zostałeś zraniony, a jednak, jak szybko je wytrzeć, kiedy mówię ci, że cię kocham, a wszystko będzie dobrze; powraca uśmiech. Widzę Boga na placu zabaw, gdzie wiele dzieci bawią się z całkowitej radości, że tylko dziecko ma. Widzę Boga, kiedy w twoich oczach widzę świat tak powinno być traktowane z uczciwości i dobroci i tyle miłości, aby wypełnić oceany.

Dzieci nie są skażone obaw świata na sposób dorośli spożywanych i powściągliwa, bo utracili wiarę, że się urodziliśmy się. Z biegiem czasu rozwija, mamy nawet ugasić swoje marzenia i skłonić ich do przyjęcia przeciętność ze względu na nasze przekonanie, że świat jest wielki, zły wilk zje nas.

Umiejetnosci, dzieki ktorym zaoszczedzisz pieniadze

W Ewangelii Mateusza 19: 13-15 Jezus powiedział: „Niech będą! Nie powstrzymać dzieci przed zbliża się do mnie, dla królestwa niebieskiego należy do ludzi, takich jak te dzieci. Mówi się tutaj o całkowitym zaufaniu sposób dziecko położy rękę w rękę ojca wiedząc, że nie pozwoli jej odejść. Dlatego też powinniśmy z Bogiem.

Wszystkie, z wyjątkiem tych, którzy nauczyli się, że Bóg naprawdę istnieje i rozczarowań czujemy, to tylko przykład tego, jak życie na ziemi zawiedzie. Kiedy kładziemy naszą ufność w Boga świat jest drugorzędna, a następnie pojawia się jasność z mgły oddala i tam jest: tam wszystko. Powodem takiej sytuacji jest to, że zdajemy sobie sprawę, Bóg był tu cały czas, po prostu go nie zobaczymy.

Życie dostał w sposób i pojawiły się bariery nie do pokonania ze względu na busyness naszego świata.

– autor artykułu