Po co gromadzimy w domu tyle rzeczy

Po co gromadzimy w domu tyle rzeczy

Korzystanie z oprogramowania do monitorowania zdarzeń Analizuj swoje zdarzenia Sukces

Zarządzanie i organizacja imprezy zawsze był bardzo czasochłonny i skomplikowany obszar. Biorąc pod uwagę, w kontekście obecnej sytuacji gospodarczej, menedżerowie zdarzeń musi teraz również zapewnić, że wydarzenia są one uruchomione produkują wysoki zwrot z inwestycji (ROI). Liczba zdarzeń organizowane spadła od czasu recesji, i tych, które nadal odbywają odnotowały spadek liczby delegatów. Dlatego analizując zdarzenia oraz zapewnienie mają szybki i solidny zwrot z inwestycji jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek.

Istnieje wiele metod analizy sukcesu zdarzeń, ale menedżerowie pierwsze zdarzenie musi wiedzieć, dlaczego oni trzymają zdarzenie, a jak oni by klasa zdarzenie jako sukcesu:

o Dlaczego mamy zamiar to wydarzenie?

O Organizujesz imprezę, aby zwiększyć sprzedaż?

Starając się o położenie lub tworzenie świadomości produktu lub usługi?

Po co gromadzimy w domu tyle rzeczy

o Czy po prostu chcąc podnieść widoczność swojej firmy?

o Jakie są kryteria sukcesu wydarzenia?

O Co byś uznają za udaną imprezę?

Gdy menedżerowie zdarzeń zrozumieć, dlaczego zdarzenie ma miejsce, będą mieli większą świadomość metryki muszą zmierzyć się w celu oceny jego sukcesu.

Jednym z najlepszych sposobów gromadzenia informacji jest poprzez żądanie informacji zwrotnej od samych uczestników. Można tego dokonać na wiele sposobów, takich jak rozmowy z nich w przypadku, dając im karty zwrotnego mogą zostać przeprowadzone na koniec zdarzenia, czy wywołanie ich po zdarzeniu, aby poprosić opinii. Jednak jednym z najbardziej skutecznych i efektywnych sposobów gromadzenie tych informacji jest wysyłając kwestionariusze dostosowane opinię wydarzenie za pośrednictwem poczty elektronicznej, bezpośrednio do osób po zdarzeniu. E-mail jest popularnym narzędziem dla wielu menedżerów zdarzeń; jest szybki, skuteczny, tani i nowoczesne narzędzie, że większość ludzi ma dostęp.

– autor artykułu