Proste zasady jak zoszczedzic pieniadze

Proste zasady jak zoszczedzic pieniadze

Język ciała atrakcji – 5 porad, aby uzyskać atrakcyjne ciało Język

Jako facet, twój atrakcją język ciała odgrywa ogromną rolę w grze. Naukowcy z Uniwersytetu stwierdzili, że około 70% do 90% komunikacji jest niewerbalnej. Oznacza to, że nie będzie atrakcją wywołał jeśli język ciała jest wyłączony punkt, nawet jeśli są „mówiąc wszystkie właściwe rzeczy”. Pracowałem już na moim języku ciała dużo aby zmusić go do punktu, w którym wiele punktów poniżej są teraz dla mnie naturalny. Miało to wiele eksperymentów i badań z mojej strony.

1.) Spacer z łaski. Trzeba chodzić jak wszystko idzie w prawo w swoim życiu. Trzymaj plecy prosto i używać nonszalancko, powolne ruchy. Pomyśl o sposób liderem będzie chodzić. Zawsze zachować się patrząc w górę. Unikać patrząc w ziemię za wszelką cenę.

Proste zasady jak zoszczedzic pieniadze

2.) Prosty język ciała atrakcją wskazówka jest do podjęcia dużo miejsca. Jeśli siedzisz: Nie zbijają się i trzymać się razem nogi i ramiona. Atrakcyjne mężczyzn rozprzestrzenił się na nawet jeśli oznacza to wsiada do cudzego przestrzeni. Nie rób tego w sposób konfrontacyjny, ale robią się jak najbardziej komfortowy.

3.) Mów spokojnie i pewnie. Nie mów zbyt szybko, jak to jest sub-komunikuje się niepewność. Jak mówisz, zachować twarz zrelaksowany, i uśmiech często. Twoja mentalność powinno być: „Świat jest moim ostryg”.

Proste zasady jak zoszczedzic pieniadze

4.) Nie przeczucie. Pochylając pozwoli Ci spojrzeć mniej pożądane, a szaloną rzeczą jest to, że faktycznie zmienić chemię w organizmie, aby czuć się gorzej. Osoba, która właśnie wygrała na loterii nie można znaleźć hunching! Albo będzie to człowiek, który może przyciągnąć każdą kobietę.

5) Za pomocą kontaktu fizycznego często. To jest coś, że wielu facetów się zastraszyć dookoła. Obawiają się, że dziewczynka będzie freak out, jeśli jej dotknąć. Nie należy dotykać ją seksualnie. Zamiast po prostu dotknij ją na ramieniu lub ramienia (upewniając się, że wygląda jak płynne i naturalne, jak to możliwe). Trzeba zacząć używać fizyczny kontakt zaraz po spotkaniu, ponieważ jeśli opóźnienie będzie mieć kłopoty podczas eskalacji seksualnie.

Oto top 5 wskazówek przyciąganie język ciała, które pracowały dla mnie najlepsza. Gorąco polecam spróbować włączenie każdego z nich w swojej własnej grze. Kolejna wskazówka jest do eksperymentowania z każdego z nich, aby upewnić się, że pasuje do Twojej osobowości jak najdokładniej. Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących datowania odwiedzić najlepszy podręcznik randkowy.

– autor artykułu