Wydawanie piniedzy na glupoty

Kiedykolwiek zobaczyć „znajdź i zniszcz” przenieść? To kiedy poprzedni wysokiej dostaje kolcami, to poprzedni zostanie wzbogaconej niska, wówczas rynek wraca do średniej kotlet. W tym momencie, to rozczarowujące, bez względu na to, jaką technikę użyłeś. Wystarczy uśmiech i znieść i czuwają na następne skonfigurować. Jeśli przeżył z niewielką stratą, to były udane. Pamiętaj, że nie musisz być doskonały, aby zarabiać pieniądze – po prostu lepsze niż większość.

Obserwacja:

„Dzienny wykres jest UP. W ciągu ostatnich 2-3 dni było tylko korekta”.

Jest to powtórzeniem ostatniego punktu. To ten sam podstawowy wzór, ale na większą skalę. Gdy chce go długa e-mini, chcesz główny trend się iść w górę, podczas gdy drobne trend poprawiania. 2-3 dni korekta dzienny bar może wyglądać katastrofalne na 15 minut wykresie słupkowym. Dlatego opłaca się nieustannie skanuje wszystkie swoje ramy http://slonko.eu/plisy/ czasowe, aby umieścić rzeczy w perspektywie i być gotowy do dużych obrotów. „Nie, żeby to się stało – nie chce to się stało – po prostu niech się dzieje.” (Cytat z filmu „Nietykalni”)

Obserwacja:

„The niedźwiedzi linia wcześniejszym spadku uległa poprawie w ciągu ostatniego dnia Liczby A-D były lepsze niż 1:.. 1 i uparty na koniec dnia”

Gdy linia A-D zaczyna się jednostronny, ale poprawia w ciągu dnia, dodać to do wskazania, że ??może duża zmiana trendu jest się odbyć w e-mini futures umowy. Im większa jest cena czystej, że nastąpiło, tym większe prawdopodobieństwo jego wskazanie jest prawdziwe. Nie ma to jak otwarcie szczeliny i ujemnej linii A-D poniżej 3: 1 z multi-siekania i dolnej linii usprawniania-D. Nie możesz zobaczyć rynku futures e-mini wnieść swój wielki ruch w górę tego samego dnia, ale jeśli to otwiera wyższe i trzyma mocno w płaskiej cen płaskowyżu następny dzień, jest to kolejna wskazówka, że ??chce zebrać.

Część czwarta z pięciu części – Next!

Istnieje znaczne ryzyko terminowych i opcji handlowych strat i mogą nie być odpowiednie dla wszystkich rodzajów inwestorów. Tylko kapitału podwyższonego ryzyka powinny być stosowane.

– autor artykułu