Porady jak zarabiac na blogu

Porady jak zarabiac na blogu

Commodity Futures Trading- SP 500 i E-mini – Przygotowanie do wielkiego Przenieś w górę – Część 3

Jak handlowców wszystko, co naprawdę trzeba wiedzieć, kiedy rynek będzie zatrzymywać się w jednym kierunku, a następnie zawrócić i głowę w drugą. Reszta jest hałasem. Staram się skoncentrować większość swojej energii na identyfikacji tych czasów. Informacje dnia notowania przedstawiony tutaj ma zastosowanie do handlu dłuższej perspektywie pozycji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co rynek wymaga, aby wykonać skręt.

Obserwacja z notatek Obrotu:

„wyższe dołki na wykresie pięć minut”.

Jest to oczywiste i klasyczne reguły do ??określenia trendu wzrostowego. Czasem w naszym życzeniem, aby kupić dnie e-mini futures poruszać, nie uda nam się zobaczyć, że rynek jest nadal czyni niższe szczyty i niższe dna. Ale nie jest to, co chcemy zobaczyć? Nie chcemy być zakup korekty w ramach większego trendu wzrostowego. Jeżeli jedna minuta wykres słupkowy robi niższe upadki podczas gdy wykres pięć minut już swoją pozycję jako trendzie wzrostowym, to co chcemy zobaczyć.

Rynek może nadal w dół po kupujemy ,. ale to, co sobą ryzyko wszystkim chodzi. Istnieje kilka doskonałe skonfigurować efekty. Jeśli mamy wystarczająco długo czekać do perfekcji, będziemy rzadko handlu. I kiedy robimy rynku e-mini futures ma sposobu podejmowania najlepszy zestaw ups i przechodząc na drugą stronę, aby wyjąć zwolenników tego „idealnego” techniki.

Jestem przekonany, że wszystkie rynki futures towarowe są po prostu żyją organizmy, które robią co potrzebne w rotacji bić każdego uczestnika mogą. Rynek e-mini futures ma sprytnych sztuczek, aby pobili zwolenników trendów, faceci break-out i handlowców przeciwdziałania tendencji. Będzie to czasem nawet wziąć kilka różnych rodzajów podmiotów gospodarczych w tym samym czasie.

http://tbv.pl
– autor artykułu