Jak zarabiac na blogu

Jak zarabiac na blogu

Rodzaje Extractor Wentylatory

Istnieją trzy typy wentylatora wyciągowego powszechnie używanych w domu, a wszystkie są stosunkowo łatwe do zainstalowania.

Być może najbardziej powszechne jest fanem okno, które jest wyposażone w wycięciu otworu w stałym szybę. Wentylatory te mogą być sterowane przez integralny przełącznika, zwykle tulejkowe obsługiwane albo poprzez oddzielny ściennego, przycisku. Instalacja obejmuje żadnej pracy strukturalnej; po prostu zapytać szklarza wymienić panel z jednym, w którym otwór już wycięto.

Wentylator ściana, kontrolowane przez podobne przełączników, jest wyposażona w otwór wykonany w ścianie zewnętrznej lub w pustak wentylacyjny. Ten rodzaj wentylatora trwa trochę dłużej, aby zainstalować, a otwór musi być wykonany w ścianie zewnętrznej Jednak instalując wentylator ścienny pierwszeństwo przed wentylatorem okna zamontowane zostało ominięte ograniczające widok z okna i niedogodności posiadania mieć to okno zamknięte na stałe.

Jest jeszcze jedna wspólna rodzaju wentylatorem wyciągowym i to samo-uruchamiania, okna plastikowe zamontowany wentylator. Ale mimo to najprostszy i najtańszy do zainstalowania do uruchomienia – bez dodatkowych kosztów po instalacji – ten typ jest również najmniej skuteczne.

Istnieją inne, bardziej wyspecjalizowane, typy wentylatorów wyciągowych takich jak Okapy kuchenne i zsynchronizowanych do łazienki lub toalety, które są wariacje na temat trzech głównych typów już opisanych. okapy albo recyrkulację powietrza w kuchni, po przesączeniu, albo wyjąć go. Tymczasowy wentylatory w łazience lub toalecie są aktywowane przez Lightswitch i są szczególnie przydatne, gdy te pokoje nie mają ścian zewnętrznych. Oczywiście, to wymagają one, aby umożliwić zasysającej powietrze jest wydalane na zewnątrz, ale czasowe przełącznik nie stwarza dodatkowe problemy, ponieważ są podłączone do wyłącznika światła, gdy wentylator jest połączony z obwodem oświetlenia. wyciągi sufitowe montowane są również dostępne. Wymagają one niezakłóconą przestrzeń 300mm (l2in) pomiędzy belkami stropu, a także może wymagać hurtownia odzieży dziecięcej online kanałów na zewnętrznej ścianie, jeśli masz izolację dachu z włókna szklanego.

– autor artykułu